Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Хто та як розкрадає мільйони доларів, що надсилає Україні ООН

Наразі увага всієї світової спільноти прикута до України та процесів боротьби з корупційними проявами у нашій державі. Ці процеси висвітлюються в засобах масової інформації та набувають широкого розголосу. Ні для кого не секрет, що корупцією пронизані майже всі ланки і щаблі державної влади. Утім, найбільш тяжких ударів іміджу нашої держави завдає саме міжнародна корупція.

До журналістів нашого видання з різних джерел надходить інформація про розбазарювання і привласнення недоброчесним іноземним громадянином грошових коштів, виділених Україні як безповоротна фінансова технічна допомога. Журналістське розслідування виявило факти відвертого саботажу в отриманні Україною реальної технічної допомоги на модернізацію економіки від міжнародних фондів та донорів окремими персонами, причетними до розпорядження цими коштами.

ООН Украина

Так, в Україні більше двох років діє проект UNIDO «Впровадження систем енергоменеджменту в промисловості України» (UKRIEE, ГЕФ № 4784, UNIDO № 120321, проектний менеджер і розпорядник коштів – громадянин Великої Британії Джеймс Нью), за яким нашій державі виділено більше 5,5 мільйонів доларів США. Кінцевим реципієнтом у цьому проекті виступає НТУУ «КПІ» за участі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Нацагентства з енергоефективності. Незважаючи на те, що проектним менеджером упродовж усього строку дії проекту регулярно складаються звіти про успішне освоєння коштів на суму вже близько 1 мільйона доларів США, реально ні держава, ні НТУУ «КПІ» навіть будь-якої частини цієї суми не отримували. Усі гроші витрачено Джеймсом Нью фактично на власні потреби і за власним розсудом, у тому числі і на фінансування позаслужбових витрат деяких посадовців України.

Читати Далі на Сайті


Tags: un, Блоги, Новини, Новини України, Новости, Новости Мира, Новости Украины, ООН, Україна
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments