Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Міжнародні інвестиції массово йдуть на Львівщину. Тепер і Bombardier

Ще одна канадська фірма готова інвестувати у львівське підприємство. Цього разу компанія Bombardier вирішила співпрацювати з Львівським локомотиворемонтним заводом.

bombardier-transportation

Про це заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, звітуючи перед депутатами на сесії Львівської обласної ради, передає сайт varianty.lviv.ua.

Компанія вибирала між Львівським локомотиворемонтним заводом та «Електроном».

Відтак, 21 березня на Львівщину прибуде керівництво компанії Bombardier для узгодження усіх деталей співпраці.

Також компанія Bombardier виробляє літаки бізнес-класу, залізничну техніку, трамваї. Bombardier Transportation є найбільшим в світі виробником залізничної техніки, Bombardier Aerospace – третій в світі виробник цивільних літаків. Штаб-квартира компанії розташована у місті Монреаль, Канада.

Нагадаємо:

Сьогодні у Львівській ОДА повідомили про те, що канадський холдинг Fairfax має намір інвестувати у Львівську область. Іноземці, перш за все, зацікавлені у співпраці із регіональними компаніями в агропромисловому секторі та ІТ-галузі, а також розвитку промислових парків.

Інвестиції у Львів

Раніше японська компанія «Фуджікура» повідомила, що відкриває підприємство з виробництва авто компонентів у Львові. В найближчі 2 роки компанія планується працевлаштувати до 1,5 тис. працівників. І якщо все буде гаразд, то кількість персоналу подвоїться – до 3 тис осіб.

Також, на Львівщині вже розпочались роботи з будівництва асфальтного заводу, турецькою компанією «Онур».

ДжерелоTags: Економіка, Львов, Львів, Новини, Новини України, Новости, Новости Украины, Украина, Экономика
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments