Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

У Києві захопили відділок МВС, де знайдено докази незаконного стеження за активістами (Фото, Відео)

Фото та Відео: Everyday.in.ua©

Сьогодні активісти С14 захопили вестибюль Подільського ТВМ міліції. В цьому відділі міліції було виявлено документи, які свідчать про продовження незаконного стеження та переслідування активістів з боку МВС.

DSC_0070

Активісти прикували себе до стін приміщення міліції, вимагають приїзду міністра МВС Арсена Авакова та його заступника Василя Паскала, яких пов`язують із організацією незаконного стеження та переслідування.

Також активісти С14 вивісили на стенді МВС тих осіб, яких реально варто розшукувати сучасній поліції замість майданівців та бійців АТО, з якими хоче розправитися нелюстроване керівництво силового апарату старої міліції.

DSC_0048

Активісти закликають усіх, хто хоче раз і назавжди зупинити ментовський незаконний терор проти українців, приїхати до відділку міліції на Виноградарі по вулиці Гонгадзе 8 та долучитися до них.

DSC_0080

У відділку поліції на стенді розшуку як найбільш небезпечних терористів розміщено список з двадцяти осіб. Серед них майже всі учасники Революції та багато чинних співробітників полку МВС, які приймали участь в АТО, воювали в Станиці Луганській, під Горлівкою та поблизу Волновахи. Це Сергій Бондар, Яциняк Маркіян, Малець Назар, Войтко Олександр, Кирило Бабенцов, Євген Карась. Згадано в репресивному списку Ігоря Швайка — керівника взводу батальйону Кульчицького, який був в числі самих перших добровольців на війну. Кирило Бабенцов — керівник відділення, який воював у Пісках, отримав поранення під Донецьким аеропортом, приймав участь у розвідувальних операціях поблизу Станиці Луганської. Олександр Войтко — доброволець, співробітник полку МВС, який вже більше року приймає участь в АТО, раніше працював журналістом-міжнародником на ″5 каналі″. Євген Карась — боєць батальйону ″Гарпун″, проти якого фабрикують справу як учасника замаху на покійного Олеся Бузину.
Двох активістів — Андрія Медведька та Дениса Поліщука вже закинуто до в`язниці. Проти них фабрикують справу по убивстві Бузини. В той же час зібрані Медведьком свідчення міліціонерів по викраденнях людей співробітниками МВС під час революції, ніхто розслідувати не збирається.

У РОВД прибуло керівництво Київського МВС в особі генерала Терещука, пообіцяли розібратися.

DSC_0104

На данний момент (00:45) активісти все-таки чекають Авакова. Підвезли воду та їжу.

На місці нардепи Парасюк та Луценко:

DSC_0129

DSC_0079

DSC_0131

Відеохроніка


Tags: everyday.in.ua, everyday.in.ua©, Видео, Киев, Київ, Новини, Новости, Происшествия, Репортаж, Фото, Фоторепортаж
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments