Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Ігор Ронович. А хочете знати хто винуватий в появі лєнкі бандарєнко на шоу телеканалу ICTV?

- кожен з вас, хто включає це гівно у себе на телевізорі. І мова не йде про "бажання чути думки політиків", а мова йде про те, що кожен клік на вашому пульті - це плюс до телевізійного рейтингу цього гівна і можливості його транслювання.
- кожен з вас, хто має "бажання чути думки політиків" у шоу, а не у Верховній Раді. Саме Верховна Рада має бути єдиним місцем професійного діалогу професійних адекватних політиків.
- кожен з вас, хто голосував з парасюків з ярошами, білецькими, філатовими і березами, бо "вони будуть бити ригів у ВР і наведуть порядок". Побили? Навели порядок?
- кожен з вас, хто голосував за популістів. Такі шоу для них всіх - це єдина можливість втриматись при владі, бо ведучи професійну дискусію, вони підуть у небуття. А ви самі даєте їм чергові і чергові шанси на те, щоб замість їхньої професійної діяльності в стінах Верховної Ради, вони розказували вам солодку лабуду на телевізійних шоу.

Скільки раз ви, розвісивши вуха біля телевізора, запитали вашого депутата якого хрєна він ходить на політичні шоу, але не ходить на роботу і не голосує за потрібні закони?
Скільки раз ви запитали філатова чому він має час на написання дебільних хоку в фейбучках і сміє закривати вам @бальніки, замість того, щоб займатись законотворчістю чи лобіювати інтереси України закордоном?
Скільки раз ви, лайкаючи наркотичний бред "інсайдів" лещенка запитали його де ж результати його "розслідувань", де ж законопроекти лещенка, які мають унеможливити все те, що він "розслідує"?
Скільки раз ви, повторюючи ідіотизм йулі, спитали її а чого ж вона не генерувала ці "прекрасні" ідеї під час свого прем'єрства, чого довела Нафтогаз до повного п.ца і як знизити тарифи на газ з 7200 грн в роздрібі, в умовах, коли по її контракту газ коштує 11500 грн без транзиту і податків?
Скільки раз ви, жаліючись на те, що судді випускають корупціонерів чи злочинців, запитали себе якого хєра ви рік тому палили шини під Верховною Радою, а потім твітили ‪#‎підпиши‬, тим самим лобіюючи прийняття закону про люстрацію, ініційованого нездарою єгоркою соболєвим, який за півроку навіть не удосужився розробити критерії люстрації?...
Скільки раз ви, лайкаючи бредні того ж птушніка єгорки соболєва, запитали його; а де результат його люстрації, де результат діяльності "партії незаплямованих реформаторів" на чолі з костею грішиним? Чому закон, завдяки якому він здобув славу "люстратора" і прорвався до корита, люстрував військових, але не люстрував суддів, чому за рік такої "люстрації" по цілій Україні люстровано всього 779 людей, включачи Донбас і Крим?

І запам'ятайте, в гальмуванні реформ, винуватий не єгорка соболев, не костя грішин, не йуля тимошенко, не володьйя парасюк, а ви. Винуваті ви - ті, хто привел їх до влади, ті, хто лайками і дебільними восхвалєніями дозволяє їм імітувати патріотизм, замість того, щоб змушувати хоча б ходити на роботу і голосувати.

Вони в силу свого розвитку не здатні на більше. Тому в них немає іншого виходу ніж імітувати патріотизм на телешоу за участю лєнок бандаренко чи іншої кремлівської агентури. Вони не здатні вижити в професійній політичній дискусії.
А ви, своєю бездіяльністю, своїми підтакуванням цим баранам, замість їхньої критики, ви продовжуєте їхній термін перебування біля корита, ви гальмуєте країну, бо марно сподіватись від парасюка з соболєвим чи тимошенко з ляшком реформ.

А все чому? - Тому що, ви як і вони симулюєте патріотизм, імітуєте лайками і переглядом телешоу боротьбу за країну.
Ви, як і вони, вже привели до того, що на екрани повернулася лєна бандарєнко. Будете далі імітувати боротьбу за країну лайками, - лєна бондареко повернеться вже в Верховну Раду.

Нова, краща країна вимагає дій, а не симуляцій.

АВТОР


Tags: Блоги, Власть, Выборы, Голос Народа, Достало, Украина, Фейсбук, Шоу, политика
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments