Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Дмитро Гнап. Пекельного б****тва пост. (Фото, Відео)

На фото – генерал-майор міліції Неволя зі своїми заступниками. Неволя очолює українське бюро Інтерполу і потрапляє під люстрацію, як керівник структурного підрозділу МВС, що працював при Януковичі. Та Неволя із заступниками з посади йти не хочуть. Вони оформили собі відрядження на 4 дні в Краматорськ. Повернулися в Києв, отримали статус учасника АТО, знову протирають штани в кабінетах.


“Оголошення в міжнародний розшук Януковича та Садовника, підозрюваного у вбивствах на Майдані протирічить принципам нейтралітету Інтерполу” – пояснює Неволя чому Інтерпол не шукає Януковича та беркутівця-Садовника. Ну що ж, такого цінного генерала міністру Авакову є сенс вберігати від люстрації. Може, він потім не шукатиме Авакова через Інтерпол?
- Знаєш, я не скаржусь. Я позбираю всі потрібні документи. Просто важко бігати по кабінетах на одній нозі – розповідав мені Сергій, боєць 25-ї бригади у Центальному військовому госпіталі. Сергій чотири місяці поспіль намагався отримати статус учасника АТО. Йому ампутували ступню після боїв під Луганськом, його документи на отримання статусу весь час не подавалися, губилися. Тепер йому взялися допомагати юристи-волонтери. Може, допоможуть? Он же, Неволя отримав цей статус, навіть не воюючи.
Одне з найважливіших розслідувань, які ми робили останнім часом тут:Tags: war, АТО, Война, Люстрация, Майдан, СМИ, Точка Зрения, Украина
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments