Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Класика рейдерства: «Артемсіль» хочуть зробити банкротом

Зовсім скоро Україна може втратити промислового гіганта з виробництва солі. Вже в кінці серпня цього року свою роботу повністю може припинити ДП «Артемсіль».

Говорити про це дозволяють показники роботи підприємства за останній місяць та «характеристики» нових керівників «гіганта», які в минулому вже були помічені в розбазарюванні земель та доведенні до банкрутства держпідприємств. Так, згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 104-к від 23.06.2015 р. керувати ДП «Артемсіль» доручено:

– Андрію Юрійовичу Журавльову, якого призначено виконуючим обов’язків директора «Артемсолі». Попереднє місце роботи Андрія Юрійовича – Єнакіївський цементний завод. Досвід керування цим заводом показує, що Журавльов добре вміє швидко доводити до банкрутства підприємство і передавати його під контроль іноземній корпорації.

– Валерію Володимировичу Захаренку. Наказом міністерства він призначений на посаду першого заступника директора. Вміння робити збитковими підприємства добувної промисловості пан Валерій продемонстрував ще у 2006 році, коли колегія Мінвуглепрому з ганьбою позбавила його посади директора ДП «ЦЗК Укрвуглеторфреструктуризація» за розбазарювання бюджетних коштів. Втім, це не завадило йому при режимі Януковича стати начальником управління з реструктуризації і закриття вугільних підприємств Міненерговугілля України, де управлінець закріпив за собою славу «фахівця з ліквідації».

– Вадиму Олеговичу Зеленому. Цю особу посадили у крісло заступника директора з загальних питань. Зелений ще до анексії Криму отримав там репутацію головного «ділка», який вирішував земельні питання і відчував ніжну пристрасть до грошових знаків кольору свого прізвища.

Тепер про «результати місячної роботи» вищеперерахованих «діячів»: – ДП «Артемсіль» в липні 2015 р. втричі скоротило обсяги випуску і реалізації продукції. За перші три тижні липня відвантаження солі знизилося на 43%. Якщо за три тижні червня відвантажено було 2258 вагонів, то за аналогічний період липня – всього 1277 вагонів.

– За перші два тижні липня поставки «Артемсолі» в країни далекого зарубіжжя зменшилися в 8,4 рази, або на 881 вагон, порівняно з таким же періодом попереднього місяця.

– З початку липня 2015 року підприємство перейшло на скорочений чотиригодинний день. Зростає невдоволення простих робітників, люди не отримують зарплату в повному обсязі. Обмеження роботи підприємства стало результатом різкого скорочення обсягів реалізації продукції. – Не відбувається закупівля необхідних для нормальної роботи матеріалів, не проходять планові ремонтні роботи. На підприємстві існує заборона здійснювати фінансові операції, ростуть борги.

– Кошти, що надходять від відвантажень, здійснених раніше, накопичуються. Частина цих коштів, у розмірі 25 млн. грн., планувалася перерахуватись на рахунки комерційного банку «Південний», що належить сім’ї Януковича, і тільки завдяки розголосу профільному міністерству вдалося зупинити цю аферу в останній момент.

– Робота «Артемсолі» практично паралізована. Вже в кінці серпня 2015 року підприємство може повністю зупинитися!

__________________________________

THEFORMAT

Tags: Бизнес, Власть, Дерибан, Коррупция, Криминал, Украина, Экономика
Subscribe

 • Достреляетесь черти

  В субботу, 6 марта, в районе проведения операции Объединенных сил на Донбассе было зафиксировано десять нарушений режима прекращения огня. Все они…

 • В стране дураков

  С космодрома «Байконур» похитили секретную электронику, находящуюся на балансе Центра эксплуатации объектов наземной космической инфраструктуры…

 • Русня тупая, не удивляйтесь когда вас будут там зачищать

  Оккупанты на Донбассе не прекращают вооруженных провокаций в районе проведения операции Объединенных сил. По состоянию на 17:00 26 февраля…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments