Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Хто і як позбавив Україну сучасного залізничного транспорту

В березні 2014 року з приходом нової демократичної влади почалися сенсаційні викриття злочинців влади Януковича і його «прихвоснів».

Одним із таких викриттів стало ДП «Укрзалізниця», а саме його структурний підрозділ «Південна залізниця», яка придбала швидкісні корейські потяги виробництва компанії «Hyundai Rotem» за 307 млн. $, що було дорожче аналогічних поїздів чеського, польського, вітчизняного виробництва на 100 млн. $, а саме придбання і побудова всієї інфраструктури для цих потягів обійшлося державі в 1 млрд. $. Ще років 15 наша держава буде виплачувати кредити і відсотки за цю покупку.

Нагадаємо передісторію закупівлі даних поїздів. В 2008 році ДАЗТУ «Укрзалізниця» розпочало співпрацю з корейською компанією «Hyundai». Співпраця проводилася в напрямку організації спільного виробництва швидкісних потягів на базі ВАТ «Ізюмський тепловозоремонтний завод», а також щодо реалізації компанією «Hyundai» цих швидкісних потягів для потреб ДАЗТУ «Укрзалізниця».
Таким чином Україна отримала б сучасне виробництво поїздів на своїй території, можливість залучити у вітчизняне виробництво значні інвестиції, можливість зменшення вартості кожного потягу для ДАЗТУ «Укрзалізниця», створення нових робочих місць в нашій країні, можливість збільшити свій експорт за рахунок продажу за кордон швидкісних потягів, які вироблені в Україні.

Читати далi

Tags: Азия, Бизнес, Дерибан, Досье, Коррупция, Люстрация, Транспорт, Украина, Экономика
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments