Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

А скiльки Ви доплачуєте за “безкоштовну освiту”? (Фото)

Олександр Щелущенко – батько другокласниці. З першого дня навчання доньки у 38 ліцеї столиці він доплачує за «безкоштовну» освіту.

Наприклад, 110 грн на місяць за урок танців замість фізкультури. Така практика в школі існує вже давно – танцює уся молодша школа. Гарантований дохід – 26 тисяч гривень на місяць. Гроші йшли викладачеві. Що з того мала директорка? Напевно відомо тільки про догану.

Згодом також з’ясувалося, що у школі замість уроків показували ще й вистави. У столичному департаменті освіти запевнили «Слідство.інфо», що у шкільному розкладі не може бути ані платних уроків, ані вистав. Олена Фіданян, начальник департаменту освіти Києва, розповідає, що до них постійно звертаються театральні трупи, які не мають власних приміщень. Вони просять дозволити «гастролі» школами. Міське керівництво таких дозволів не дає, але їх впускають адміністрації шкіл. Не для себе ж, для дітей, щоб прищепити їм любов до мистецтва.

Читати Далi

Tags: Антидеза, Бюджет, Бюрократия, Дерибан, Киев, Коррупция, Криминал, Культура, Образование, Общество, Протест, Украина, Школы, криминал
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments