Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Начальник ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві ТВЕРДОХЛЄБ десять років виводить україн

Начальник ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві ТВЕРДОХЛЄБ десять років виводить українські судна у власність офшорних та російських компаній

На початку вересня 2014 року у вітчизняних ЗМІ широко було анонсовано про переведення фірмою KDM Shipping свого флоту в Азовське море на роботу в російських портах. Таким чином, майже увесь флот KDM Shipping, який ще нещодавно працював на українську економіку та належав Комунальній судноплавній компанії «КИЇВ», ВАТ «Волго-Дніпровській судноплавній компанії», м.Київ, з державним контрольним пакетом акцій, був поступово, цілеспрямовано за сумнівними схемами переведений у власність зацікавленої групи осіб, направлений на роботу до «північного сусіда».

Не остання роль в цих схемах відведена ТВЕРДОХЛЄБ Марині Юріївні, яка у 2014 році зробила раптовий кар’єрний зріст від бухгалтера ряду приватних компанії до керівника Подільської податкової інспекції. І допоміг їй у цьому беззмінний господар і керівник Молодковець Костянтин Петрович, перший керівник ЗАТ «Волзько-Дніпровська судноплавна компанія», засновниками якої були ВАТ «Московське річкове пароплавство», РФ — 49%, «Центральна судноплавна компанія», РФ і «Астра-сервіс», РФ.. ЗАТ “Волзько-Дніпровська судноплавна компанія” була створена у 2003 році з задекларованою офіційною метою здійснення перевезень вантажів та пасажирів на внутрішніх водних шляхах України і Російської Федерації та на міжнародних шляхах, насичення і розвиток українського ринку вантажно-пасажирських перевезень, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на зовнішніх ринках та на міжнародній арені.

Читати Далi

Tags: Дерибан, Досье, Киев, Криминал, Люстрация, Офшор, Политика, Укриана, Экономика
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments