Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Великая рассейская культура

Оригинал взят у don_katalan в Великая рассейская культура
У Таллінні російські актори побили американців через Україну

20 червня російський актор Федір Добронравов та інші члени знімальної групи Станіслава Говорухіна побили сімейну пару з Нью-Йорка за те, що вона посміла запитати у відомого режисера навіщо той підписав лист на підтримку окупації Криму.

Про це поідомив сайт «Русский монитор» із посиланнм на Павла Гінтова. Киянин, який зараз живе у Нью-Йорку, розповів про це на своїй сторінці у Facebook.

Cімейна пара - Валентина Бардакова та її чоловік Геннадій гуляючи по Таллінну побачили на одній з літніх майданчиків компанію людей, серед яких пізнали відомого режисера Станіслава Говорухіна. І тому Валентина, яка в Нью-Йорку була організатором акцій протесту проти приїзду в місто інших відомих «підписантів» - Гергієва і Співакова, вирішила поцікавитися, чому він підписав листа.

Далі події розвивалися дуже швидко.Говорухін просто промовчав, натомість актор Федір Добронравов та інші повалили чоловіка Валентини на землю і почали бити. Коли жінка спробувала втрутитися, їй зламали палець.

«Нападників було семеро. Невідомо, чим би все скінчилося, якби випадковий перехожий не викликав поліцію», - пише Павло Гінтов.

Валентина Бардакова у коментарях додає, що кінематографісти в дискусії перед побиттям розповідали їм, що Крим і Донбас - це Росія, сміялися при згадці голодомору, говорили, що всі американці - тупі.

Відомо, що в Таллінні Говорухін знімає фільм за новелою Сергія Довлатова «Компроміс» із Добронравовим у головній ролі.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/969504.html.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments