Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

"ВАДІКИ РУМИНИ" попри запевнення влади знову рейдерствують у м. Києві!!!

ПЛЗ РЕПОСТ!!!

Наразі по вул. Вільшанська, 2-6 у Печерському районі м. Києва, де забудовник мав намір збудувати "Печерський бастіон" йде силове протистояння рейдерів з мешканцями.
Попри виграні всі можливі судові інстанції мешканцями, зокрема три красаційні суди, попри прийняття рішення місцевою владою про надання земельній ділянці статусу
скверу,- забудовник вирішив реалізувати свої плани по-бєспрєдєлу...
Близько шести десятків бритоголових "ВАДІКІВ РУМИНІВ" викинули силоміць з території запланованого будівництва місцевих мешканців. Міліція, яка була на місці, під час силового заходу свій пост покинула. Після дзвінків на 102 знову приїхала тільки патрульна машина, однак в конфлікт не вмішується.
Ну, як так може бути? Коли вся країна "почула" від правлячої еліти запевнення про рішуче викорінення рейдерства, коли полетіла шапка очільника управління громадської безпеки м. Києва пана Пасльона,- все це тільки окозамилювання?!
Ну, скажіть мені недалекому, люди добрі, чому ми повинні вірити банальним обіцянкам, коли вони такими і залишаються - обіцяними?
Чому немає управи на бандитські рейдерські угруповання? Невже потрібно самим братися за зброю та викорінювати їх нанівець?!
Альо! Любі друзі з великими зірками на модних погонах, давай, піднімайте свої товсті зади з кабінетів - та на фізичну, а не словесну боротьбу з бандитизмом.
Бо, реально прийдеться самим взятися за зброю та виконати свій громадянський обов'язок!
Ще раз наголошу: вул. Вільшанська, 2-6 у Печерському районі міста Києва. Бритоголові "румини" нападають на мирних та не озброєних мешканців.

ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції"
Tags: МВС, Рейдеры, беспредел, криминал
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments