Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Активисты просят горожан прийти и поддержать активистов под подольское РОВД и Гостинный двор

За повідомленням Прес-служби КУПР і народного депутата О.Бригінця:
Віце-спікер Парламенту не може потрапити до керівника відділу міліції, де утримують кілька десятків активістів і народного депутата.
Всі ознаки поліцейської держави, коли дрібний міліцейський чиновник виявляється значимішою персоною, ніж віце-спікер Парламенту.
(О.Бригінець)

В Гостиному дворі була страшна бійка. Громадські активісти, представники во Свобода, народні депутати Бригинець, ільєнко, Мирошниченко, намагалися допомогти нам увійти назад до приміщення, з якого вранці рейдери викинули чергових-активістів. Було Дуже багато представників міліції, десятки беркутівців. Всередині відбувалися жахливі бійки і тиснява. Беркутівці били усіх – народних депутатів, мирних громадян, душили людей, оточивши нас щільним колом. Нас змусили грубою силою залишити Гостиний двір. Кілька десятків людей (щонайменше два десятки) забрали в автозаки. Беркутівців поводилися тільки брутально! Ми просили не калічити людей, але марно. Депутати Бригинець та Ільєнко, можей ще хтось, і актививісти лягали під колеса атозаку. Їх витягли, застосувавши силу, відкинули вбік. Десятки два активістів перебувають в райвідділу (пров. Хорива, 20) та на вул. Ярославській в ДСО. Ми повідомили в КМДА про проведення мирний акції в пров. хорива. Нас тут зараз кілька десятків. Приєднуйтесь, підтримайте громадських активістів і людей зі Свободи. Поширюйтте інформацію. Будемо намагатися інформувати про перебіг подій час від часу. Нам дуже потрібна інформаційна та моральна підтримка. Сьогодні проти людей, які протягом майже дев’яти місяців тримали мирні залогу в Гостиному дворі і засобами культури і просвітництва намагалися донести до громади міста і уряду просту думку, що пам’ятка культури, бібліотека , театр та науковий інститут важливіші і потрібніші столиці України, ніж ще один торговельної комплекс, було застосовано стільки брутальноі сили, що жодних сумнівів не залишилось: нас не чують. Але ми продовжуємо триматись.
к.т. 0682256666, 0991535773
Tags: everyday.in.ua, Гостинный Двор, Киев, Общество, Украина, Янукович, происшествия
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments