Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Ура! Верховна Рада, Кабмін та Адміністрація Януковича - без води

У приміщеннях Верховної ради, Кабінету міністрів та Адміністрації президента припинено водопостачання впродовж останніх двох годин. Про це повідомив народний депутат Олександр Чорноволенко. Ходять чутки, що це протест комунальників.

За його словами, внаслідок цього функціонування вбиралень цих установ зіткнулось з серйозними труднощами, повідомила прес-служба Народного Руху.

"У парламенті ходять чутки, що це – стихійний протест співробітників комунального господарства проти політики владної вертикалі. Ніхто не вірить, що перебої з водопостачанням можуть бути наслідком катастрофічного стану інфраструктури комунального господарства у владних будівлях", - заявив він.

 

Чорноволенко переконаний, що це - тільки перший дзвіночок комунальної кризи.

"Інфраструктура міста Києва зношена, зарплати співробітників комунгоспу - мізерні. Замість того, щоб спрямовувати кошти на розвиток столиці - влада вилучає їх з бюджету міста. Якщо керівництво держави не приділятиме уваги Києву, в якому мешкає і працює - то невдовзі установи влади захлинуться в нечистотах", - переконаний нардеп.

Инфопорн

 

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 1 comment