Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Пір під час чуми: кожна депутатська тушка коштує українцям у майже мільйон гривень (Документи)

Originally posted by oleg_leusenko at Пір під час чуми: кожна депутатська тушка коштує українцям у майже мільйон гривень (Документи)
Щонайменше 700 тисяч гривень - таку суму грошей українські платники податків щороку виділяють на одного з 450 депутатів.

700 тисяч на кожного - незалежно від того, хто ця людина, і як вона потрапила до парламенту, кнопкодав це чи олігарх, чи добропорядний законодавець, чи це
Рінат Ахметов або його водій Володимир Мальцев, або Юра Єнакіївський, або Михайло Чечетов , або Ірина Бережна, або сестра Льовочкіна, або Юрій Кармазін, або Петро Симоненко чи сам Володимир Литвин.Кошторис парламенту з докладним розподілом того, куди ідуть кошти бюджету, є ледь не секретним документом. Минулого року, коли ухвалювали цей фінансовий розпис, його навіть не роздавали на руки народним депутатам, повідомляється у блозі Notrussia Ua.

Спікер Литвин таку втаємниченість пояснював оригінально: "Якщо ви хочете на всю країну полоскати цю білизну, то це означає, що у деяких людей абсолютно немає совісті...".

Так само таємничо планували ухвалити і кошторис Верховної Ради на 2011 рік . Він уже затверджений регламентним комітетом та має бути проголосований найближчим часом у сесійній залі, про що більшість депутатів навіть не здогадується. Під катом документи та кошториси трутнів-депутатів )
 

Скільки терпітиме цих кровососів?
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments