Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

ФЕЄРИЧНИЙ ФЕЙЛ: Мінюст ЗАБОРОНИВ гомосексуалам відрізати непотрібне і пришивати бажане....

...Гетеросексуалам, НАВПАКИ!!!!))))))))

Міністерство юстиції зареєструвало відомчий державний наказ МОЗ, відповідно до якого українським гомосексуалам забороняється змінювати стать, але дозволяється це робити гетеросексуалам.

"Гомосексуалізм" опинився в переліку "медико-біологічних та соціально-психологічних протипоказань для зміни (корекції) статевої належності", - сказав Станіслав Шеремет, лідер Гей-Форуму України.

МОЗ України зробило важливий крок вперед, видавши нові правила щодо зміни статі, які не переглядалися цілих п'ятнадцять років.

Зокрема, держава встановила "вік згоди" щодо зміни статі у відповідність з віком досягнення повної цивільної дієздатності, знизивши його з 25 до 18 років.

 

Однак у новий документ, підписаний новим міністром охорони здоров'я Іллею Ємцем і зареєстрований Міністерством юстиції, прокрався ряд дискримінаційних обмежень, підкреслив Шеремет.

По-перше, встановлено вимогу, що людина, яка хоче змінити стать, може проводити корекцію статевої приналежності не раніше, ніж її діти (при їх наявності) досягнуть повноліття. По-друге, від особи, що змінює стать, потрібно розірвати законний шлюб, в якому вона знаходиться.

По-третє, в оновлений перелік протипоказань зі старого регламенту зміни статі, прийнятого ще за часів Кучми, "перекочував" гомосексуалізм.

Виходить, що чоловік або жінка гомосексуальної орієнтації, які мають потребу в зміні статі за медичними показаннями, позбавлені можливості це зробити. Таким чином, процедура зміни статі залишається в Україні відкритою тільки для гетеросексуальних громадян, що є явним абсурдом.

"Попадання "гомосексуалізму" до переліку протипоказань для зміни статі я можу списати лише на помилку під час підготовки нового регламенту. Річ у тім, що колишній регламент з цим "гомосексуалізмом" приймався при міністрі Євгенії Короленко, коли в Україні ще не запрацювала на повну силу Міжнародна класифікація хвороб десятого перегляду (МКБ-10), з якої, як відомо, діагноз "гомосексуалізм" був виключений, - наголосив Шеремет.
Инфопорн

 

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments