Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Уболівальників Евро 2012 повезуть українські суперпотяги

Вже в листопаді-грудні коліями Південної залізниці бігатимуть пасажирські вагони нового покоління вітчизняного виробництва. Потяги «Україна-2» Крюківського вагонобудівного заводу перевозитимуть пасажирів на маршрутів Харків – Київ.

Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, кожен потяг вміщуватиме 726 пасажирів і складатиметься з 9 вагонів:

- двох вагонів I класу на 60 посадочних місць, кожен з окремо виділеними зонами для розміщення VIP-пасажирів (по вісім VIP-пасажирів у кожному вагоні);

 

- двох вагонів I класу по 64 місця у кожному;

- трьох вагонів II класу по 94 місця у кожному;

- одного вагона II класу по 84 місця у кожному, зокрема, по два місця для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями;

- одного вагона III класу на 112 посадочних місць.

Кузови вагонів зроблять з нержавіючої сталі, що забезпечить їх експлуатацію протягом 50 років з мінімальними витратами на ремонт (існуючі пасажирські вагони мають термін експлуатації 28 років).

Новітня мікрокліматична установка, що працює у автоматичному режимі, забезпечить підтримку заданої температури в салонах незалежно від температури зовнішнього повітря.

Для підвищення плавності ходу в вагонах будуть застосовані нові візки із пневматичним підвішуванням, що забезпечить перевезення пасажирів з максимальним комфортом по всьому діапазону швидкостей.

Для забезпечення потреб у перевезеннях людей з обмеженими фізичними можливостями вагони «Україна-2» будуть обладнані підйомниками для забезпечення посадки-висадки пасажирів в інвалідних візках з будь-яких типів пасажирських платформ, а також спеціальними туалетами, в конструкції яких враховані потреби зазначеної категорії пасажирів.

Аналогів поїздів з вагонами рівня «Україна-2» сьогодні в Україні не існує.

Everyday

 

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments