Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Текст не мой, Попросили меня, прошу и Вас распространить! МІТИНГ ПРОТИ РЕФОРМИ ОСВІТИ!!!

Шановні студенти, викладачі та працівники системи освіти України!

Звертаємось до вас із проханням підтримати нас на мітингу проти несправедливості та безвладдя у країні! Закон «Про вищу освіту», розроблений міністром освіти і науки, молоді та спорту - Дмитром Табачником, та внесений до Верховної ради групою депутатів (Луцький, Самойлик, Єфремов та інші) утискає права студентів, робить неможливим чесний вступ до вищих навчальних закладів і знищує право на безкоштовну освіту в Україні! Цей законопроект утискає права людини, а саме, - право на освіту! Освіта має бути безкоштовною, доступною для кожного Українця! Держава має підтримати своїх громадян і забезпечити їм належне життя у нашій країні!

У п’ятницю, 4 березня 2011 року, о 9:00 саме під будівлею Верховної Ради України збираються ті, кому не байдуже! Підтримайте нас у прагненні зробити Україну освіченою цивілізованою державою! Не дозволимо зруйнувати і американізувати Україну!

Ми вимагаємо відставки ініціатора цього кричущого законопроекту – Дмитра Табачника! Ми вимагаємо підтримки з боку держави! Достойної стипендії для студентів, щоб отримувати якісну освіту, а не виживати! Ми вимагаємо цінувати історію, національні традиції та думку мільйонів!

Підтримай та не залишайся осторонь! Не дозволь зруйнувати твоє майбутнє, майбутнє нації, майбутнє твоїх дітей! Одна людина не повинна вирішувати долі мільйонів! Мільйони мають самостійно будувати своє майбутнє!

Чекаємо на тебе 4 березня 2011 року о 9:00 під будівлею Верховної Ради! Один день може змінити історію! Ми впливаємо! Впливай і ти!

Сподіваємося ви відгукнетеся на цю петицію!!!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments