Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Давно Пора!!!

Підприємці, які сьогодні пікетують Верховну Раду проти прийняття Податкового кодексу, закликають своїх колег у регіонах припинити торгівлю на ринках, у магазинах тощо, поки не буде скасовано цей кодекс.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідну ініціативу сьогодні через гучномовці оголосили учасники акції.

За їхніми словами, можливо, такі радикальні заходи примусять владу замислитися над тими наслідками, які можуть настати в Україні через прийняття Податкового кодексу.

Також пікетувальників закликають не роз’їжджатися по регіонах, а встановити під Верховною Радою наметове містечко і тримати в облозі парламент доти, доки Податковий кодекс не буде скасовано.


 

На площі Свободи в Харкові зібралося близько двох тисяч людей, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу.

Більша частина площі зайнята машинами таксі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Колона таксистів, гудучи клаксонами, проїхала по центральній вулиці міста Сумській та о 12 годині виїхала на площу Свободи.
 

Як розповів журналістам голова профспілки таксистів України в Харківській області Сергій Старцев, до акції приєдналися понад 20 диспетчерських служб міста, продовжують працювати лише дві служби.

На машини прив'язані жовто-чорні стрічки, що символізують кольори "шашечок" таксі.

За словами Старцева, через рух колон таксі проїзд у центральній частині міста зараз утруднений.
 

За оцінками правоохоронців, на площі наразі близько 2 тис осіб. Кількість машин як міліціонерам, так і організаторам акції оцінити важко - вони постійно прибувають.
 

Ринки "Героїв Праці", "Барабашово", "Олексіївський", Центральний у вівторок працюють не в повному обсязі - підприємці пішли на площу Свободи або виїхали до Києва для участі в акціях протесту на Майдані Незалежності і біля стін Верховної Ради.

Як відомо, київські таксисти теж протестують у вівторок проти ухвалення нового Податкового кодексу.

Водночас на Калинівському ринку у Чернівцях відбувається протест підприємців.

Декілька тисяч людей перекрили дорогу, закривають свої робочі місця і планують йти в центр Чернівців з протестами, повідомляє Zaxid.net.

Біля Калиновського ринку - декілька тисяч людей з гаслом: "Не заважайте працювати підприємцям" протестують проти ухвалення нового Податкового кодексу.

Дорогу до Калинівського ринку з обох боків перекрили люди. Всі підприємці на знак протесту закривають свої робочі місця і планують йти в центр Чернівців.

Ситуація розвивається стихійно те неконтрольовано. Автомобілі, які заїхали на вул. Калинівську (з боку мосту через р. Прут), вже не можуть виїхати з затору.

Тролейбуси (№ 5), які рухаються по вул. Хотинській, переповнені. Маршрутні мікроавтобуси не вийшли на маршрути.

Як відомо, у Києві під стінами Верховної ради зібралося, за різними даними, від 10 до 30 тисяч людей, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу.

Информация: Униан и Укр. Правда!

 

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments