Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Підписаний меморандум про закупівлю експресів Hyundai до Євро-2012

Учора в місті Чангвон (Південна Корея) був підписаний меморандум про наміри Уряду України придбати 6 швидкісних електропоїздів у відомої південнокорейської компанії Hyundai. З українського боку підпис під документом поставив Віце-прем’єр-міністр України з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков, який очолює делегацію на переговорах про закупівлю потягів.
Підписаний меморандум про закупівлю експресів Hyundai до Євро-2012 Як зазначав раніше Віце-прем’єр-міністр, під час Євро-2012 ці електропоїзди курсуватимуть між приймаючими містами чемпіонату за маршрутами Київ –Донецьк, Київ – Львів та Київ-Харків. Згодом вони сполучать й інші українські міста.

Максимальна швидкість руху в цих потягах складе 180 кілометрів на годину, що дозволить скоротити на третину час на дорогу між приймаючими містами. На нових експресах Hyundai час добирання з Києва до Донецька зменшиться з 12 до 8 годин, з Києва до Харкова - з 6 до 4 годин, до Львова – з 6,5 до 5 годин.

Як правило, такі потяги складаються з 6 вагонів: три І класу (42—48 пасажирів) і три ІІ класу (64—68 пасажирів). Один потяг може перевезти до 368 пасажирів.

За попередніми розрахунками, вартість квитків на південнокорейські потяги будуть співвідносні з тими, що нині діють між приймаючими містами. Ще одна важлива деталь, потяги Hyundai не потребують спеціальних колій, а цілком адаптовані до українських залізничних шляхів.

Інформаційний центр «Україна-2012»
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 1 comment