Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

АКЦИЯ РОТИВ СЛЕЖКИ СБУ!!!

Приєднуйся та дізнайся страшну правду! Страшну в будь-якому випадку: або кривава гебня стежить за тобою. У середу, 29 вересня, о 13:45 журналісти, громадські діячі та бажаючі громадяни вишикуються в чергу до громадської приймальні Служби Безпеки України з метою подати інформаційний запит, щоб дізнатися «чи збирала протягом останнього року щодо мене Служба Безпеки України будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала мої телефони, організовувала стеження?» Акцію проводить рух «Стоп Цензурі!»

Акція є реакцією журналістів на безпідставний збір інформації представників СБУ по відношенню до громадських діячів та журналістів. Зокрема, нещодавно СБУ разом із податковою навідалися додому до директора Інституту масової інформації Вікторії Сюмар, яка займає активну громадську позицію щодо відстоювання свободи слова, і в тому числі є членом руху «Стоп Цензурі!» Журналісти вимагають у голови СБУ Валерія Хорошковського припинити травлю громадських діячів та публічно пояснити такі дії своїх підлеглих!

Журналісти також вимагають у Президента Віктора Януковича як гаранта Конституції особисто втрутитися у ситуацію. (У зв’язку із запланованим на найближчі кілька днів переїздом громадської приймальні СБУ з вул. Володимирської, 35 на Малопідвальну, 16 – адреса акції буде уточнена у вівторок 28 вересня)
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments