Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Ідея для смішної громадської інціативи

Originally posted by stelmashow at Ідея для смішної громадської інціативи
Оце звідси:

Вступ. Вчора проїжджав крізь Бучу (Київська обл.). Хочу вам сказати, що цьому місту несказано пощастило. Ні, не так. Цьому місту просто МЕГА-ФАРТОНУЛО! ВИПАВ ДЖЕК-ПОТ! ЛОТЕРЕЙНИЙ КВИТОК, ЯКИЙ БУВАЄ, МОЖЕ, РАЗ В ЖИТТІ! Що ж такого трапилось із Бучею?.. Там нещодавно БУВ ВІКТОР наш ФЕДОРОВИЧ ЯНУКОВИЧ, Президент України і Почесний Голова Партії Регіонів!
Read more... )

Ідея. Побувавши у Бучі, я настільки вразився і увірував у чудодійність Віктор Федоровича, що хочу закликати усіх Українців до наступного. Давайте кожен звернеться із листом до Віктора Федоровича, і попросить його відвідати своє рідне місто, вулицю, будинок. Я певен, що на вулицях після цих візитів буде асфальт, а не ями. Будинки будуть утпелені та підремонтовані, а у містах будуть відкриватися лікарні і школи.

Приблизний текст листа:

Шановний Вікторе Федоровичу!
Віримо у Вашу чудодійну здатність облаштовувати дороги та території навколо них. Знаємо, що лише Вам під силу залагодити ті ями на дорогах, що створювалися віками. А ще ми віримо, що у нас на центральній площі міста з'явиться бруківка. Бо всюди, де Ви ступаєте вона виростає із землі. Також просимо пройтись вздовж нашої лікарні (школи, дитсадку, церкви, майданчику, тощо), щоби вона стала пофарбована, і відремонтована.
З радістю приймемо Вас у нашому місті (вулиці, будинку)...
Що там ще казати - приїжджайте!

З повагою, громада міста ___________ ( села, смт, вулиці, району, будинку, квартири)

Адреса нашого Президента: 01220, м. Київ-220, вул. Банкова 11 або 01220, м. Київ, вул.Шовковична,12
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments