Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

“Укроборонпром” закуповує російську продукцію по завищеним цінам

До журналістів потрапили засекречені контракти, які минулого року укладались між «Укроборонпромом» та іноземними посередниками.

Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці у Facebook.

Контракти, стосуються державної фірми «Укрінмаш», яка входить до концерну «Укроборонпром». Як вказано на сайті фірми, головними напрямками її діяльності є імпорт та експорт військової техніки, а також комплектуючих до них.

Згідно угод, «Укрінмаш» купував гусеничні стрічки для військової техніки та двигуни російського виробництва для бронетранспортерів БТР 70. А постачальником виступила британська фірма «Rion Assets Company LTD».

Після публікації результатів журналістського розслідування Укроборонпром звинуватив кореспондентів у замовності матеріалу.

Як повідомив Гнап у прес-службі Укроборонпрому відмовилися коментувати свою ж заяву, зробивши лише короткий коментар.

“Звинувачення в “замовності” я чую від чиновників років сім. Від Азарова і Каськіва до Пашинського та Авакова. Щоправда, потім ці чиновники або тікають з України або декларують мільйони кешем. Короче, гляньте самі, як “Укроборонпром” купує російські комплектуючі через британського посередника та ще й втридорога. Подяка за розслідування”, -сказав керівник прес-служби Укроборонпрому.

Tags: АТО, Армия, Блоги, ВСУ, Война, Оружие, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments