Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Як придбати зброю

Нас часто просять коротко викласти основні положення законопроекту УСА №1135 «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». Тому ми зробили ці дві схеми. Інфографіка добра тим, що може пояснити будь-яке явище чи процес наочно – без використання сотні слів.

Перша схема показує, як відбувається придбання зброї згідно з діючою інструкцією МВС. Схема заплутана – як і сам процес придбання зброї сьогодні, помножений на велику кількість корупційних складових.
Інструкція МВС №622
Друга схема –
показує, як можна буде купувати зброю після прийняття ліберального законопроекту №1135 «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». Як бачимо, вона набагато простіша. Оскільки завданням нашого закону і є максимальне спрощення життя власників зброї та ліквідація корупційної дозвільної системи.
Проект закону "Про вогнепальную зброю цивільного призначення" №1135

Принципи УСА незмінні: зброя – це невід’ємне право громадянина, а не випроханий в держави привілей. Ми наполягаємо на прийнятті такого закону про зброю, який руйнує існуючу дозвільну систему та не залишає місця корупційній складовій у вигляді купи довідок. Саме такий законопроект пропонує Українська стрілецька асоціація, і саме такий законопроект ми готові підтримати, незалежно від того, хто буде його автором.
P.S. І пам’ятайте, що коли вам пропонують ідею, яку не можна просто пояснити, або складну «багаторівневу» схему придбання зброї – все це знову відкриває простір для корупції. Безмежний, як апетити чиновників.

Джерело

Tags: Блоги, Зброя, Новости, Оружие, Украина, Україна
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments