Зомбиленд (ripcska) wrote,
Зомбиленд
ripcska

Ще ніколи в Закарпатті так не вирубували ліс (Фото, Відео)

Триває масова безконтрольна вирубка лісів. У Закарпатській області 16 державних  лісомисливських господарств і національний парк «Зачарований край». І майже скрізь діють одні й ті самі схеми, за якими ліс нищівно вирубується, а прибуток з цього отримує не держава, а групи ділків.


Вирубують, не замислюючись над тим що буде потім.  З гірських масивів Закарпаття все частіше зникає ліс. Якщо такими темпами і надалі вирубуватимуть дерева, то цілком можливо що край перетвориться на пустелю. Води і повітря позбавляють ті, хто за зрубані дерева отримує чималі кошти, нашій знімальній групі вдалося зустріти лише на короткій відстані шість лісовозів.

Вже просто всі забули про велику повінь 1998-го року яка забрала зо два десятки людей. А причиною називали саме массові вирубки лісів, вода не затримувалася в горах і пішла в долину. Але вже про це ніхто не згадає і просто відмашуться руками…

Суха статистика:
Згідно з даними ООН, вирубують ліси гігантськими темпами. Щорічно втрачається близько 13 мільйонів гектарів лісу, тоді як виростає лише 6. Це означає, що  щосекунди з лиця землі зникає лісовий масив розміром з футбольне поле.
Вирубка карпатського лісу

ЧИТАТИ ТА ДИВИТИСЬ ДАЛІ НА САЙТІ


Tags: Блоги, Екологія, ЗАкарпаття, Закарпатье, Новини, Новости, Природа, Украина, Україна, Экология
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments